Wyniki konkursu plastycznego


https://lh3.googleusercontent.com/D4XAGt9FLdkC_4LU-D86_fTARXDFx7zuda6OuWfPjeB2Oz1GFeD4S3tQtk6jlZB5dau6w-DZPy4weMNcYsksyhm4YGzWHkhHFRxhwHIzzK6xZIjtcxYmynf6HM2H-K1h8Jh3hz09 https://lh3.googleusercontent.com/dit1rLmg16MIF56cInyPfhM5Bn02OkTYRF0cl_lL6dFGcXOsFjZ4Vl2nm4TZuiefpPMVTFsnznGxbkP_xh2SE4NyhhMSV72Kra3gJxS8EN9xYGF33k4wbhiUys4yoJCtE-o8Y4ZU

 

finansowanie: Ambasada USA w Warszawie | czas realizacji: 15.09.2020 - 31.12.2022 r.

KONKURS PLASTYCZNY
„KLIMAT? AKCJA! - JA, ŚWIAT I JEGO KLIMAT CZEKAMY NA ZMIANY


Protokół z posiedzenia Komisji Konkursowej z dnia 22 czerwca 2022 r.

Komisja w składzie: Anita Ponikło i Sylwia Gajownik (Fundacja Znak) oceniła nadesłane prace w 5 kategoriach wiekowych. Na konkurs nadesłano łącznie 43 prac plastycznych i 1 teatrzyk Kamishibai. Łącznie w konkursie wzięły udział szkoły podstawowe z woj. podlaskiego, podkarpackiego, małopolskiego i śląskiego.

Po zapoznaniu się z nadesłanymi pracami, Komisja Konkursowa postanowiła przyznać następujące miejsca i wyróżnienia:

Klasa I

Kategoria A

I miejsce: Michał Kiklica, Szkoła Podstawowa nr 1 w Krakowie
II miejsce: nie przyznano
III miejsce: nie przyznano


Wyróżnienia: nie przyznano

Kategoria B – nagród nie przyznano

Klasa II
kategoria A

I miejsce: Izabela Kuflowska – Szkoła Podstawowa w Rudzie Różanieckiej
II miejsce: Izabela Starzec – Szkoła Podstawowa w Rudzie Różanieckiej
III miejsce: nie przyznano

Wyróżnienia: nie przyznano

Kategoria B – nagród nie przyznano

Klasa III

Kategoria A

I miejsce: Zofia Najduchowska – Szkoła Podstawowa w Rząsce
I miejsce: Gabriela Polińska – Szkoła Podstawowa nr 26 w Białymstoku

II miejsce: Aleksander Żmuda –  Szkoła Podstawowa w Rząsce
II miejsce: Alicja Sznajder – Szkoła Podstawowa w Rząsce

III miejsce: Lena Machłajewska - Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa im. W. Kopalińskiego w Bielsku-Białej

Wyróżnienia:

Tosia Pieła  - Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa im. W. Kopalińskiego w Bielsku-Białej

Kategoria B

I miejsce: Jan Kurdziel – Szkoła Podstawowa w Rząsce
I miejsce: Agata Lisicka - Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa im. W. Kopalińskiego w Bielsku-Białej

II miejsce: Barbara Suwała– Szkoła Podstawowa w Rząsce
II miejsce: Hanna Czerwińska - Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa im. W. Kopalińskiego w Bielsku-Białej

III miejsce: Wiktor Bałajewicz – Szkoła Podstawowa w Rząsce
III miejsce: Emilia Kiklica – Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Krakowie

Wyróżnienia:

Emilia Greń - Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa im. W. Kopalińskiego w Bielsku-Białej
Jan Martyniewicz - Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa im. W. Kopalińskiego w Bielsku-Białej
Adrian Suchanek  - Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa im. W. Kopalińskiego w Bielsku-Białej

Klasa IV

Kategoria A


I miejsce: Nikola Ciećkiewicz – Szkoła Podstawowa w Rudzie Różanieckiej
II miejsce: Amelia Półtorak – Szkoła Podstawowa nr 24 w Białymstoku
III miejsce: Hanna Piszczatowska – Szkoła Podstawowa nr 24 w Białymstoku

Wyróżnienia nie przyznano

Kategoria B – nagród nie przyznano

Klasa V

Kategoria A


I miejsce: Natalia Zastawna– Szkoła Podstawowa w Rudzie Różanieckiej
II miejsce: Eryk Malejewski – Szkoła Podstawowa nr 26 w Białymstoku
III miejsce: Julia Iwaniuk – Szkoła Podstawowa nr 26 w Białymstoku
III miejsce: Weronika Pońciło – Szkoła Podstawowa nr 26 w Białymstoku

Wyróżnienie:

Jakub Zastawny – Szkoła Podstawowa w Rudzie Różanieckiej
Łukasz Kamiński – Szkoła Podstawowa nr 26 w Białymstoku

Kategoria B

I miejsce: Filip Abramowicz – Szkoła Podstawowa nr 26 w Białymstoku
II miejsce: Laura Dąbrowska – Szkoła Podstawowa nr 26 w Białymstoku
III miejsce: Oliwia Harasim – Szkoła Podstawowa nr 26 w Białymstoku

Wyróżnienie:

Maja Sacharczuk – Szkoła Podstawowa nr 26 w Białymstoku
Julia Węcławska – Szkoła Podstawowa nr 26 w Białymstoku


Komisja postanowiła przyznać nagrodę specjalną dla autorów teatrzyku Kamishibai (ilustrowana opowieść) ze Szkoły Podstawowej Rudzie Różanieckiej w składzie:

Karol Baracz, Miłosz Bielicki, Emilia Głuszek, Paweł Głuszek, Przemysław Góral, Filip Radecki, Natalia Zastawna, Jakub Zastawny, Adam Piękosz.

Nagroda została przyznana za szczególny walor estetyczny, merytoryczny, edukacyjny i multiplikacyjny.



Kraków, 22. 06. 2022 r.